Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Třída postavy

Při zakládání svého profilu každý dostává možnost si zvolit, zda dává přednost třídě rváč, padouch nebo taktik. Tyto třídy do značné míry určují, jaký styl soubojů postavě sedí. Bohužel po založení účtu již není možné svou třídu změnit. Jedinou možností by bylo případné založení nového účtu.

Vzhled postavy

Občas můžeme mít tendenci si trochu pohrát se vzhledem svého svěřence. K tomu nám slouží záložka Postava. Jejím primárním cílem je přerozdělovat body jednotlivým vlastnostem, dovyzbrojovat postavičku zbraněmi i doplňky. Avšak pro případ nouze zde můžeme hned vedle obrázku kliknout na ikonu Změnit vzhled. Jakákoliv změna poté stojí 125 zlatých cihel.

Inventář

Postupem ve hře získáváme nové zbraně, které mají ničivější následky. Logicky tedy hodláme svou postavu vyzbrojit jimi. Avšak jak si velice záhy všimneme, místo v inventáři je omezené a dříve nebo později bude potřeba probrat již nepoužívané vybavení. To můžeme buď přímo prodat v obchodě nebo si jej na nějakou dobu uložit do trezoru.

Jak se stát členem rodiny

I když lze Goodgame mafia výtečně hrát i sólo, tak pokud máme ambice to dotáhnout až na vrchol, je vstup do silné rodiny přímo nutností. K tomu slouží záložka Rodina. Pod ní si můžeme založit vlastní nebo připíchnout na zeď jakožto hledající. Jedinou nevýhodou vstupu do rodiny je nutnost koupit zlato, jakožto zápisné pro kmotra.

Kde získat zlato

Zlaté cihly plní ve hře úlohu prémiové měny. V menší míře je lze získat za dosažení dalšího kola, za splnění některých úkolů, za získání vyznamenání a za pravidelné přihlašování do hry. Již vlastněné zlato také můžeme vsadit do hry na automatu u kmotra. Hodláme-li však využívat zlato ve větším množství, nezbude nám nic jiného, než si je pořídit za reálné peníze. Platby lze provádět pomocí sms zpráv, kreditní kartou, bankovním převodem, pomocí služby Skrill, Paypal nebo Paysafecard.

Souboje

Krom soubojů spojených s dokončováním úkolů máme možnost na něj vyzvat i ostatní hráče. To je omezeno časovým intervalem, kdy po každém souboji potřebujeme 10 minut na zotavenou. Dalším omezením je výběr konkrétního hráče. Na jednu a tu samou osobu můžeme zaútočit maximálně třikrát denně. To lze v případě nouze obejít najmutím špióna za zlato.

Co ovlivňuje první ránu v souboji

Co si budeme povídat, mít první ránu může být při vyrovnané bitce rozhodujícím faktorem. Ač je přidělování první rány do značné míry závislé na náhodě, tak ji lze do jisté míry ovlivnit pořízením čidla srdečního tepu.